3F Yabancı Dil Kursu (İngilizce & Almanca) Tercüme Bürosu

3F Yabancı Dil Kursu, 1997 yılından beri Zonguldak ilinde İngilizce ve Almanca eğitimi veren bir dil okulu ve aynı zamanda resmi Tercüme Bürosudur. Zonguldak Merkez’de eğitim veren 3F Yabancı Dil Kursu’nda binlerce öğrenci İngilizce, Almanca Dil eğitimi almıştır. Kamu kuruluşlarına, özel gruplara, üniversite hazırlık YDS sınıflarına, ilköğretim, lise, her yaş ve eğitim grubundan kişilere yabancı dil kursu verilmektedir.

Kursun kuruluş amacı, bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda yabancı dil eğitimi vermektir. Üniversite mezunu, eğitim sertifikalı ve titizlikle seçilmiş, konularında uzmanlaşmış kadrosu ile yeni öğretim teknikleri kullanılarak verilen eğitimi ile tüm öğrencilere ve yabancı dil eğitimi almak isteyen yetişkinlere hizmet vermektedir.

3F Yabancı Dil Kursu’nun öğrencileri ÖSS Yabancı Dil Sınavı’ndan Türkiye 1. dahil birçok derece almışlardır. Düz lise, meslek lisesi mezunlarının ÖSS Yabancı Dil Sınavını kazanmasının çok zor olduğu bilinen bir gerçektir. 3F Yabancı Dil Kursu’nda ÖSS Dil sınavını kazanan onlarca öğrenci ,üniversitelerin yabancı dil bölümlerinde okumaktadır. Bunun yanı sıra onlarca öğrencide YDS gibi çeşitli sınavlarından geçerek üniversitede asistan, yardımcı doçent ve doçent olarak çalışmaktadır.

Uzman eğitim kadrosu tarafından belirlenen kitap ve diğer eğitim materyalleriyle eğitim desteklenmektedir. DVD, projeksiyon cihazı, CD player, sinema salonu gibi teknolojik olanaklardan da yararlanılmaktadır. Öğrenciler programa başlamadan önce seviye tespit sınavına tabi tutulup ona göre bir sınıfa yerleştirilmektedir. Sınıflar maksimum 15 kişilik gruplardan oluşmakta, böylece her öğrencinin derse katılımı kolayca sağlanabilmektedir.

Yıllardır verdikleri kaliteli eğitim ile adından söz ettiren 3F Yabancı Dil kursu aynı zamanda Tercüme bürosu olarak da hizmet vermekte,bölgede TURÇEF Çeviri federasyonunun temsilciliği görevini yürümektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.