İlköğretim 1-2-3-4-5-6-7-8. Sınıflara yönelik İngilizce- Matematik programları

İlköğretim 1-2-3-4-5-6-7-8. Sınıflara yönelik İngilizce- Matematik programları… Hafta içi veya hafta sonu Programlarımız mevcuttur.

Her konuda olduğu gibi İngilizce eğitiminin de erken yaşlarda verilmeye başlanması önemlidir. ilköğretim çağındaki öğrencilere özel İngilizce programları ile geleceğe yönelik ciddi yabancı dil altyapısı sağlanabilmektedir. Globalleşen Dünya’da, erken yaşlarda alınan yabancı dil eğitimiyle daha etkin bir kariyer hedeflemek garanti altına alınabilir.

Teknoloji ve benzer konulardaki yaygınlaşmaya paralel olarak, yabancı kaynaklardan daha etkin bilgi elde etmek ve ilköğretim çağındaki öğrencilerin, hem dil gelişimi hem de hızlı gelişen teknolojinin tehlikelerinden korunması için çözüm, İngilizce bilmekten geçer. Dil öğrenimi ile kültür edinimi, sanat aktivitelerine olan yatkınlığın ortaya çıkması ve mesleki yönelmede referans karakterlerin takibi, daha kolay sağlanabilir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilköğretim çağındaki öğrencilere özel olarak müfredatlar düzenleyerek ikinci, bazı kurumlarda üçüncü dil eğitimlerini vermeye başlamasında, bahsedilen durumların etkisi oldukça büyüktür. Bu eğitim programlarına paralel olarak; ilköğretim programı İngilizce teknoloji dili, matematik, sanat ve kültürel kurslar ile okul derslerinden daha etkin olarak, İngilizce eğitim verilebilmektedir. Zonguldak bölgesinde 3F İngilizce Kursu olarak ilköğretim programları, uzman eğitimcilerin eşliğinde, günün ve geleceğin dil ihtiyaçlarına göre şekillendirilerek verilmektedir. Öğrencilerin yaş ve bilgi seviyeleri değerlendirildiğinde, dil eğitimi dışında özel uygulamalar, kurs içi aktiviteler gibi hem eğlendirici hem de öğretici programlarla görsel, algısal ve doğal öğretiler ile İngilizce eğitimi verilmektedir. Ayrıca ne kadar kaliteli eğitim verilir ise İngilizce altyapısının geleceğe yatırımı o kadar etkili olmaktadır. Entelektüel gelişim ve bilişsel edinim ile ilköğretim çağındaki İngilizce kurs öğrencileri, dünyayı diğerlerinden farklı algılar ve kişisel gelişimlerini daha kaliteli bir çizgi yakalayabilirler. Gelecekte karşılarına çıkacak olan yabancı dil eğitimleri ve sınavlarında, anadilleri kadar hakim ve yüksek skorlu başarılar elde edebilirler.

İlköğretim programı İngilizce eğitiminde 3F ingilizce Kursu, MEB ve uluslararası konjonktüre uygun eğitim modelleri ile yüksek başarının garantisini sunarken, hem dil hem de çocuk eğitimi konusunda, profesyonel eğiticileriyle hizmet veriyor. Sınavlarda puan kazanmaya yönelik okul eğitimleriyle kıyaslandığında, İngilizceyi okumak, yazmak, anlamak ve konuşmak için kişisel öğrenme kabiliyetlerinin geliştirildiği 3F İngilizce Kursu, ilköğretim çağındaki İngilizce eğitimi konusunda, son derece güvenilir ve başarılı bir dil okuludur.

ZONGULDAK 3F İNGİLİZCE KURSU & YABANCI DİL TERCÜME BÜROSU | Zonguldak İngilizce Kursu | Zonguldak Tercüme Bürosu

Kurslarımız ve Eğitimlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.