Milli Eğitim resmi sertifikasını 9 aylık eğitimi tamamlayan yetişkin öğrencilerimize vermekteyiz.

Kurumumuz 3F İngilizce Kursu 1997 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir kurumdur.

Milli Eğitim resmi sertifikasını 9 aylık eğitimi tamamlayan yetişkin öğrencilerimize vermekteyiz.

İngilizce eğitimi ve kursları hakkında araştırmalar yapanların karşısına, genellikle öğrencileri ilgilendiren programlar ile yabancı dil sınavlarına destek programları çıkmaktadır. Yetişkin sertifika programı, her seviyeden yetişkinlerin dil konusundaki bilgi tazeleme, geliştirme ve öğrenmedeki en önemli yardımcısıdır. Özellikle bu gibi programlara iş ve sektör gereklilikleri gereği, dil gelişimi ihtiyacı olanlar ile turistik geziler için yurtdışı seyahatleri planlayanların katılımları yaygındır.

Son 10-15 yıllık periyot içerisinde farklı sebeplerden İngilizce ihtiyaçları artarken, geçmişte iyi derecede yabancı dil eğitimi almamış olan 30+, 50+ yaş aralığındaki yetişkinler, daha yüksek kariyer ve makam kaygılarıyla, İngilizce eğitimlerine ağırlık vermektedirler. İmkânlar dâhilinde iş, sosyal yaşam ve kariyer koşuşturması arasında, İngilizce kursu ile kişisel gelişim grafiğini yükselten yetişkin sertifika programları, etkin biçimde İngilizce konuşmayı ve anlamayı sağlıyor. Zonguldak 3F İngilizce Kursu, mesleki gelişim, yurt dışı seyahat, kişisel gelişim gibi konularda, yetişkinlere özel İngilizce eğitim sertifikalarıyla, İngilizce seviyesini geliştiren ders programlarına sahiptir.

İş ve mesleki konulara özel İngilizce eğitimlerinin yararları, globalleşen Dünya’nın ritmine ayak uydurmanın en etkili yoludur. Aynı şekilde yurtdışı gezileri ya da turizm sektörünün yaygın olduğu bölgelerdeki dil ihtiyaçları için İngilizce eğitimlerinin faydaları, saymakla bitmez. Birçok yurt dışı seyahatleri tur ve rehberler eşliğinde gerçekleşmekte olsa da, kişisel alışverişler ve kültürel etkinlikler için İngilizce bilmek önemlidir. Kısa süreli programlar ile en etkili ingilizce eğitimiyle, rehbersiz seyahatlerde daha özgür hissedilebilinir. Yetişkin sertifika programı sayesinde elde edilen MEB onaylı belgenin geçerliliği, dil seviye tespit sınavlarında elde edilen skorlar kadar değerlidir. 3F İngilizce Kurs programlarının tamamı, konusunda uzman eğiticiler tarafından, öğrenci ve grupların ihtiyaçlarına göre şekillendirilerek, en iyi İngilizcenin öğretilmesi hedefiyle uygulanır. Yetişkin sertifika programları içerisinde kurumsal eğitimler de verilmektedir. Şirket grupları, kamu çalışanları ve daha gelişmiş dil eğitimi ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar, değişen Dünya’ya ayak uydurmak için öğrencilik hayatı geride kalmış yetişkinlerin kariyerlerinde, son derece etkili olmaktadır. Zonguldak İngilizce Kursu 3F, yılların birikimi ve tecrübesiyle yabancı dil eğitimi konusunda, her zaman aktif ve çözüm üreten özel bir okuldur.

ZONGULDAK 3F İNGİLİZCE KURSU & YABANCI DİL TERCÜME BÜROSU | Zonguldak İngilizce Kursu | Zonguldak Tercüme Bürosu

Kurslarımız ve Eğitimlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.