Genel İngilizce programımız 18 yaş üstü İngilizce öğrenmek isteyen kişiler içindir.

Genel İngilizce programımız 18 yaş üstü İngilizce öğrenmek isteyen kişiler içindir. Sınıflar seviyeye göre ayrılır. Amaca göre gruplandırılır.

Çağımız, bilgi ve teknoloji çağının farklı bir basamağı olarak tanımlanabilir. Bu çağda küresel bilgiye ulaşmanın en etkili yolu İngilizce bilmekten geçer. Yabancı dil olarak İngilizceye olan hakimiyet, rekabet içerisindeki küresel şirketlerin, akademik kariyer hedeflerinin ve daha refah seviyesi yüksek gelirler elde etmenin anahtarıdır.

50’den fazla ülkenin resmi dil olarak kabul ettiği, yaklaşık 2 milyar kişinin anadili olan İngilizce, yabancı dil olarak vazgeçilmezdir. Eğitim ve iş başta olmak üzere, hemen her alanda karşılaşılan yabancı dil, artık neredeyse bir zorunluluk haline geldi. İlkokul çağlarından en yüksek eğitim seviyelerine kadar, her alanda genel İngilizce seviyesinin doğru eğitim ile başarıyı getirdiği ise önemli bir gerçek. Genel İngilizce eğitiminin farklı ihtiyaçlar ve basamaklara göre şekillendirilmiş olması, daha etkin şekilde öğrenilmesini kolaylaştırır. Geçmişte sıkça duyulan “anlıyorum ancak konuşamıyorum” biçimindeki İngilizce seviyelerinin, etkin programlarla geride kaldığı günümüzde, bakanlık onaylı sertifikalar ile kendinden emin bireyler yetiştirilmektedir. Eğitim hayatı kadar iş konusunda da başarının daha etkin şekilde yakalanması için İngilizce seviyesinin arttırılması, özellikle turizm cenneti konumundaki ülkemizde, oldukça önemli bir rol oynar. Ayrıca yurt dışındaki sektörlerde iş fırsatları yakalamak için ileri seviye yabancı dil bilgisi, artı bir avantajdır. Yurt dışı fırsatları sadece iş sektörüyle de sınırlı değildir. Yüksek eğitim, bilim, turizm, kültür ve sanat etkinlikleri gibi alanlarda, İngilizce bilmek önemli ve gereklidir.

Bilgi ve beceri seviyesine göre şekillenen kurslarımız ile her seviyede profesyonel yabancı dil eğitimi, uzun yıllara dayanan tecrübelerimizin garantisi altındadır. Zonguldak 3F İngilizce Kursu verdiği tüm eğitimlerde, konusunda son derece uzman eğitmenlerin hazırladığı programlar ile ilköğretimden yüksek öğretim seviyelerine kadar, başarı garantili kurslar düzenleyen bir okuldur. Milli Eğitim Bakanlığı’nın onayı ve desteği sayesinde, yabancı dil eğitiminde ileri görüşlü ihtiyaçlar ile her sektör ve konuda yüksek rekabet şansı elde edilebilir. Geçmiş dönemlerde 3F İngilizce kursu Zonguldak öğrencilerinin, referans değerindeki bilgileri ile iş ve kariyer, eğitim, kültür, sanat, bilim ve daha birçok alandaki başarılarının sırrı için verilecek cevap, İngilizce bilmeleri ve bilgi seviyelerinin düzeyi olabilir.

ZONGULDAK 3F İNGİLİZCE KURSU & YABANCI DİL TERCÜME BÜROSU | Zonguldak İngilizce Kursu

Kurslarımız ve Eğitimlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.