Kurumumuz 3F İngilizce Kursunda öğrenci istediği taktirde her seviyede teke tek özel ders alabilir.

Kurumumuz 3F İngilizce Kursunda öğrenci istediği taktirde her seviyede teke tek özel ders alabilir.
Özel derslerin saati ve günü öğrenci ve öğretmenin uygun olduğu saatlere göre ayarlanmaktadır.

Yabancı dil öğrenmek adına uzun süredir çaba harcayanlar, okul ve benzer kurumsal eğitimlerden çok fayda göremeyenler, evde eğitim setlerine vakit ayıramayanlar ve benzer şekilde yabancı dil eğitim ihtiyacı olanlar için özel ders olarak, ingilizce ve almanca kursları beklentilerin üzerinde, yüksek fayda sağlayan uygulamalardır.

Doğrudan kişisel seviyenin belirlenerek, ya da sınırlı grup çalışmalarına katılan öğrenci ve öğrencilerin dil ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış müfredat ile başarı seviyesi yüksek özel dersler, yabancı dil eğitiminde kalitenin en üst seviyede olmasını sağlar. Birebir uzman eğitmen ile günlük hayat performansına uygun saatlerde verilen almanca ya da ingilizce özel ders programları, ister eğitim hayatı olsun, isterse de iş yaşamı için gereken en iyi yabancı dil bilgisine ulaşılması için yeterli olmaktadır. İngilizce dil seviyesinin belirlenmesinde, uluslararası geçerliliği olan sınavlardan daha yüksek notlar almak için özel dersler alınabilir. Özellikle yurtdışında eğitimine devam etmek isteyenlerin, almanca ve ingilizce dil seviyelerinin rakiplerinden daha ileri seviyede olması gerekir. Benzer şekilde yurtdışı gezi ya da iş konularında başarılı sonuçlar almak adına, ileri seviye yabancı dil bilgisi önemlidir. Bu kişilere avantaj ve kolaylık sağlamanın yanı sıra, birçok sorun yaşamasını da engelleyecektir.

İngilizce eğitimdeki kaliteli ve başarılı ders programlarına ek olarak, dil uzmanlığı konusunda yüksek başarılar elde etmiş eğitmenler eşliğinde, almanca dil dersleri de verilmektedir. 3F ingilizce kursu bünyesinde tüm eğitmenler, hem dil konusunda uzman hem de profesyonel eğitmenler olarak verdikleri derslere ek olarak, almanca ve ingilizce konuşulan ülkelerin kültürel bilgilerini de öğrencilerine sunmaktadırlar. Bir yabancı dili sadece öğrenmek yetmez, o dili konuşan toplumların kısaltmaları, hareket tarzları ve ağızlarına yerleşmiş sözcük ve yakıştırmaları da öğrenmek gerekir. Özel ders ve dil programlarında, eğitimi alınan dil ile ilgili her türlü yan bilgi verilmekte ve bu bilgiler ile ileri seviye dil bilgisi konusunda, öğrenciler eksiksiz şekilde yetiştirilmektedir. 3F ingilizce kursu dil okulu olarak, bu güne kadar çok sayıda özel ders uygulaması gerçekleştirmiş ve bu eğitimlerden faydalananlar, iş, okul, seyahat ve diğer tüm alanlarda bekledikleri başarıyı yakalamışlardır.

ZONGULDAK 3F İNGİLİZCE KURSU & YABANCI DİL TERCÜME BÜROSU | Zonguldak İngilizce Kursu | Zonguldak Tercüme Bürosu

Kurslarımız ve Eğitimlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.