3F İngilizce Kursu’nun en güçlü gruplarından biridir.

3F İngilizce Kursu’nun en güçlü gruplarından biridir. Senelerdir verdiğimiz eğitimlerde yıllarca bu sınavdan geçememiş bu sebeple Akademik unvan alamamış yada iş hayatına katılamamış öğrenciler 3F İngilizce Kursu’na gelerek, bu sınavdan yeterli not almışlardır.

Ülkemizde eğitimin bir parçası haline gelmiş olan İngilizce, tüm okullarımızda zorunlu dersler arasında yer almaktadır. Öğrencilerin yabancı dil seviyesinin tespiti için uluslar arası standartlar çerçevesinde, uygun sınav türleri geliştirilmiştir. YDS kısaca yabancı dil seviye sınavı olarak bilinir ve sonuçları Avrupa birliğinden Amerika kıtasına kadar, Dünya’nın her köşesinde geçerliliği olan bir sınavdır. Özellikle üniversite ve yüksek öğrenim hedefleyenlerin, bu sınavlardan yüksek skorlar alması gerekir. Akademik kariyer planlarına eğitim ile devam etmeyi düşünenler ise LYS 5 sınavlarında, İngilizce puan türünden yüksek skorlar almak için yarışırlar. Kısaca dil seviyeleri ve İngilizce bilgilerinin en etkili şekilde ölçüldüğü sınavlar olan YDS-LYS 5, ciddi çalışma ve hazırlık gerektirir.

YDS-LSY 5 sınav grupları, İngilizce kurslarında en önemli seviyelere ulaşmaya çalışan öğrencilerden oluşur. Profesyonel ve uzman eğitimciler ile hem dil eğitimi hem de sınavlara hazırlık için gerekli her türlü destek verilmektedir. Özel çalışmalar ile başarının yakalanabildiği kurslar sayesinde, belki de kariyer hayatına yön veren bu zorlayıcı sınavlardan, yüksek puanlar alınabilir. Özel kategoriler halinde verilen kurs içerikleri ile ortaöğretim sonunda edinilen İngilizce bilgileri, etkin ve en hızlı şekilde öğrencilere aktarılır. Zonguldak YDS-LYS 5 sınav grupları, bölgesel değerlendirmelerde oldukça kaliteli skorlar elde etmektedirler. Başarılarının anahtarı ise 3F İngilizce Kursu olarak değerlendirilebilir zira, en etkili çalışma ve eğitim için kadrosunda kalitesi ve bilgisi yüksek eğitmenler ile kurs programları sunmaktadır.

LYS 5 level sınavı, İngilizce seviyesi eğitim hayatında belirleyici bir basamak olarak değerlendirilirken, YDS ile iş ve benzer kariyer standartlarını yakalamak için alınan İngilizce kursu, kursiyerlere mesleki konularda daha hızlı yükselme ve tercih edilmelerinde büyük bir fırsat belgesi olarak kabul edilebilir. Her iki sınavın ortak özelliği ise gerçeğe en yakın yabancı dil bilgisinin tespiti için kullanılmasıdır. Ülkemizde ÖSYM tarafından yapılan dil seviyesi tespit sınavları, TOEFL ve IELTS ile eşdeğer tutulurken, zorluk seviyeleri bu iki sınavın Dünya üzerindeki en zor dil sınavları olduğu unutulmamalıdır. 3F İngilizce Kursu hazırladığı özel müfredat ve uygulamalar ile YDS-LSY 5 sınav grupları için özel programlarıyla, İngilizce eğitiminde başarıyı yakalama garantisi verir.

ZONGULDAK 3F İNGİLİZCE KURSU & YABANCI DİL TERCÜME BÜROSU | Zonguldak İngilizce Kursu | Zonguldak Tercüme Bürosu

Kurslarımız ve Eğitimlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.