Lise 9-10-11-12. Sınıflara yönelik İngilizce programımız mevcuttur. Eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonudur.

Lise 9-10-11-12. Sınıflara yönelik İngilizce programımız mevcuttur. Eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonudur.

İngilizce eğitiminin en etkin biçimde şekillendiği ve özellikle yüksek öğretim hedefleri için büyük önem taşıdığı yıllar olarak, lise dönemlerinden bahsedilebilir. Lise dönemlerinde eğitim müfredatı ve diğer aksaklıklar sebebiyle, yeterli eğitim alınamamakta, İngilizce seviyesi ciddi seviyede düşük kalabilmektedir. Lise programı olarak İngilizce kursları, destekleyici ve etkin yabancı dil eğitimleri ile geleceğe daha emin adımlarla yürüyen, orta öğretim öğrencilerinin kurtarıcısı olmaktadır. Yüksek öğrenimlerini yurt dışı programlarında tamamlamayı hedefleyenler için İngilizce kursları, oldukça başarılı sonuçların elde edilmesini sağlıyor. Birçok üniversitenin hazırlık dil sınıfları olduğu düşünüldüğünde, orta öğretimden gelen öğrencilerin, dil seviyeleri daha iyi anlaşılmakta ve hazırlık gibi dönemlerde kaybedilen zaman ise hayata atılma konusunda, gerçekten büyük bir kayıp olarak değerlendirilmektedir.

Kariyer basamaklarında, lise programı İngilizce eğitimi ile daha hızlı ilerlemek mümkün. Yabancı dil eğitiminin lise dönemlerindeki önemi, sadece yüksek öğrenime olan hızlı adımlar olarak değerlendirilmemelidir. Eğitim sonunda iş kariyeri ve akademik kariyer konusunda da temel görevi gören yabancı dil bilgisi, gelecekte daha başarılı olmanın anahtarıdır. Lise programları, hem mesleki eğitim hem de akademik kariyer sahibi olmayı düşünen öğrenciler için büyük bir fırsattır. 3F İngilizce Kursu ile lise seviyesi ve daha ötesinde İngilizce öğrenmek, hayal olmaktan çıkıyor.

Anadolu liseleri ve diğer denk okullarda son yıllarda hazırlık sınıflarının kaldırılarak, eğitim dönemleri içerisinde aktif yabancı dil eğitimi verilmeye çalışılması, Milli Eğitim Bakanlığı’nın kapasitelerini zorlamaktadır zira lise sonrasında yurt dışı eğitim fırsatları, müfredatın dışında bilgiye ihtiyaç duymakta ve ülkemizdeki liselerde verilen İngilizce seviyeleri, oldukça yetersiz kalmaktadır. Zonguldak’ta İngilizce ve diğer yabancı diller konusunda, en etkili çözümler ile lise programları sunan 3F İngilizce Kursu, tecrübeli eğitimcileri, bakanlık müfredatını kolaylaştırıcı ve arttırıcı ders uygulamalarıyla, başarı garantili eğitimler vermektedir. Lise sonunda girilecek olan üniversite ve yabancı dil sınavlarında, başarıyı yakalamak ve daha yüksek dil puanları almak için takviye edici seviye programları, öğrencilerin geleceklerine yön vermelerini kolaylaştırmaktadır. Okul döneminde uygun gün ve saatlerde hazırlanan İngilizce lise programları, normal dersler aksatılmadan, kurs atmosferinde, eğlenceli ve gerçek anlamda İngilizce öğretici uygulamalar ile verilmektedir.

ZONGULDAK 3F İNGİLİZCE KURSU & YABANCI DİL TERCÜME BÜROSU | Zonguldak İngilizce Kursu | Zonguldak Tercüme Bürosu

Kurslarımız ve Eğitimlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.